Kierowca pod nadzorem

telefon w sieci pley w abonamencie mapa europy

Możliwości jakie roztacza przed nami nawigacja GPS są znacznie szersze i wcale nie ograniczają się jedynie do wytyczania tras i docierania w miejsca, które nas w danym momencie interesują. Umiejętnie korzystając z satelitarnej technologii można zwiększyć poziom bezpieczeństwa floty samochodowej w firmach kurierskich czy też w przedsiębiorstwach trudniących się szeroko rozumianym transportem. Specjalne nadajniki montowane w pojazdach pozwalają śledzić ich położenie w dowolnym miejscu na świecie. Kierownictwo może sprawdzić, czy dane auto przebywa tam, gdzie powinno. W razie wątpliwości można to łatwo zweryfikować.

Taka opcja jest mile widziana w agencjach wynajmujących samochody. Takie wypożyczalnie cieszą się coraz większym uznaniem klientów, a ich szefostwu zależy, by uchronić się przed ewentualną kradzieżą. Dlatego nadajniki są montowane w możliwie niewidocznych miejscach, a jeśli pojazd zostanie skradziony policja będzie mogła ustalić jego położenie i zwrócić właścicielom. Inną ciekawą funkcją jest datalogger. To specjalna aplikacja działająca w nawigacji, która zapisuje dane o całości przebytej trasy.

Mając w zanadrzu szczegółowe informacje o pokonanym przez auto dystansie może nanieść je na mapy i dowolnie wizualizować. Ponadto nowoczesne nawigacje potrafią równolegle fotografować drogę i następnie zaznaczać na mapie istotne punkty. Jest to tagowanie geograficzne.

https://traffic.naviexpert.pl/remonty/raciborz/